Strona użytkownika: edyta
Strona o mnie - edyta
Moje kartki: 2 Moje życzenia: 0

Wpierw się zaloguj

Poleć stronę


zamknij okno

Edyta - Żona, Mama dwóch uroczych córeczek. Siostra jedynego Brata. Córka kochających Rodziców. Współtwórca projektu Dobre Życzenia.

Kilka słów o samym projekcie. Dobre Życzenia jest pomysłem, który zrodził się pewnego dnia w trakcie jednej z niezliczonych dyskusji między mną a moim bratem, Grzegorzem, (tutaj chylę czoło przed Ewunią, kuzynką naszą, która roznieciła iskierkę, z której powstał wielki ogień nazwany przez nas Dobre Życzenia). Jest to więc projekt rodzinny, bratersko-siostrzany, na który niebanalny wpływ mieli i nadal mają nasi współmałżonkowie.

Dobre Życzenia jest owocem naszej wspólnej, rodzinnej pasji do fotografii i fotografowania. Zdecydowana większość zdjęć, która przybrała formę e-kartek, to krótkie chwilki w czasie i przestrzeni, uchwycone przez Grega, Maję, Marcina czy mnie samą.

Fotografia stała się dla mnie i dla nas również okazją do szerzenia Bożego Słowa - powstała seria e-kartek z tekstami Psalmów i wersetami biblijnymi, która się nieustannie rozrasta.

Uważam, że projekt Dobre Życzenia jest niebanalny, oryginalny i ciekawy. Sądząc po szybko wzrastającej liczbie naszych użytkowników oraz ilości wysyłanych e-kartek, ufam, że wielu z Was, odwiedzających i korzystających z serwisu Dobre Życzenia, podziela moje odczucia:)

Nasz portal i projekt jest również moim osobistym "dziękuję" dla Ojca Niebieskiego za talenty, możliwości, pasje i inspiracje, którymi mnie obdarzył i obdarza codziennie. Obym potrafiła je odkrywać, zauważać, rozwijać i używać ku Jego Chwale!

Witaj! Oto moja galeria - zbiór ulubionych zdjęć/eKartek, którymi chcę się podzielić. Zapraszam do przeglądania i wysyłania moich e-kartek. Może też zechcesz się przyłączyć i zacząć tworzyć własne kartki. Dzięki za odwiedziny!

Trwają prace nad sekcją video

Komentarze... zostaną dodane w tym miesiącu

Nasi użytownicy w świecie