O nas

Dobre Kartki - Dobre Życzenia to portal tworzony dla Ciebie i przez Ciebie. Twoje opinie i pomysły sa dla nas bardzo cenne! Na naszym portalu proponujemy jedyne i niepowtarzalne Dobre Kartki i Dobre Życzenia! Wierzymy, że staną się one inspiracją dla Ciebie i tych wszystkich, do których są kierowane.

Dobre Kartki - Dobre Życzenia to miejsce, gdzie czekają na Ciebie kartki, karteczki, bileciki i liściki na każdą okazję.

Dobre Kartki - Dobre Życzenia to miejsce, gdzie znajdziesz sposób na przekazanie Swoim bliskim i ukochanym tego, co czujesz. Jeśli trudno Ci dobrać słowa, tutaj z łatwością je odnajdziesz, wiecej, odnajdziesz też Dobrą Kartkę, która zaniesie te słowa do osoby, która na nie czeka.

Dobre Kartki - Dobre Życzenia to miejsce, gdzie znajdziesz też wierszowanki i życzenia dla dzieci młodszych i starszych, na przeróżne okazje (pamietasz, jak trudno bylo Ci ubrać w słowa życzenia dla roczniaka czy dwulatka?)

Dobre Kartki - Dobre Życzenia to wreszcie miejsce, gdzie poczujesz się, "jak w domu", gdzie w zaciszu własnego pokoju i biurka bedziesz mógł wyrazić to, co próbowałeś wyrazić tak długo i bez rezultatu.

Dobre Kartki - Dobre Życzenia pomagają zobaczyć to, co piękne i ubrać w słowa to, co masz w sercu;
ocalają od zapomnienia,
stają się motywacją do działania,
przypominają o marzeniach,
łączą w smutkach i radościach,
są zwierciadłem życia.

Jednym słowem TO DOBRE KARTKI!

JEŚLI poszukujesz tej jedynej, Dobrej Kartki, której nie udało Ci się odnaleźć w internetowej dżungli,
JEŚLI tuż obok Twego biurka rośnie stos zgniatanych (ze złości lub z bezradności) z impetem kartek papieru,
JEŚLI spóźniłeś się z wysłaniem kartki czy listu i teraz nie masz pojęcia, jak z tego wybrnąć,
PORTAL DOBRE KARTKI - ŻYCZENIA JEST WLAŚNIE DLA CIEBIE!

Serdecznie zapraszamy. Twórcy serwisu DobreZyczenia.com.

Dobre Życzenia na Facebooku