Strona użytkownika: greg
Strona o mnie - greg
Moje kartki: 0 Moje życzenia: 3

Wpierw się zaloguj

Poleć stronę


zamknij okno

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających, bądź korzystających już od jakiegoś czasu z serwisu Dobre Kartki - Dobre Życzenia. Mam na imię Greg. Jestem jednym z współtwórców tego, w moim przekonaniu wspaniałego projektu.

Pewnie niejeden zada pytanie: Dlaczego tak myślę? Argumentów można by znależć wiele, ja natomiast przytoczę tylko kilka z nich:

1. Przede wszystkim dostarczamy naszym użytkownikom nietuzinkowe, piękne kartki i życzenia, tak więc każdy, kto szuka czegoś ambitnego, z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.
2. Jednym z naszych głównych celów jest wspieranie dobrych wartości, czegoś czego każdy z nas, świadomie bądź mniej świadomie, bardzo potrzebuje i szuka w codziennym życiu.
3. Dbamy o każdy detal naszego portalu, zarówno pod względem graficznym jak i kwestiami praktycznego poruszania się po naszym serwisie, tak by informacje i materiały, które dostarczamy były łatwe do odnalezienia i praktyczne w użyciu.
4. Wykorzystujemy talenty, którymi zostaliśmy obdarzeni, tak by wspólnie stworzyć dla nas i dla Was, drodzy użytkownicy, nie tylko piękne kartki, ale i możliwość zatrzymania się choć na chwilę w pędzie codziennego życia i zastanowienia się nad głębszym sensem naszej egzystencji.

Jeżli więc podoba Wam się nasz projekt, prosimy o pomoc w jego promowaniu. Powiedzcie o nim swoim bliskim i znajomym. Niech projekt kwitnie na Bożą chwałę! W części Dodatki można pobrać grafikę do wklejenia na Waszej stronie internetowej, by zachęcić innych do odwiedzin i korzystania z naszego serwisu.

Pozdrawiam wszystkich gorąco. W razie pytań, prosze o kontakt, klikając na link "Kontakt ze mną" :)

Galeria Foto/eKartek już działa i tylko od Ciebie zależy jak będzie ona wyglądać na stronie Twojego profilu użytkownika. Poniżej umieszczamy przykład.

Jeśli np. zdecydujesz się na dodanie jakiegokolwiek zdjęcia, tworząc tym samym własną eKartkę i ustawisz ją jako ogólnie dostępną, czyli "publiczną", to pojawi się ona na Twoim profilu w formie eleganckiej galerii foto.

Z jednej więc strony będziesz miał szansę na wysłanie swojej własnoręcznie stworzonej kartki czy kartek do swoich przyjaciół i bliskich, a z drugiej strony będziesz mógł ich (lub kogokolwiek, tak naprawdę) zaprosić na swój profil, aby mógł obejrzeć wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia/eKartki.

Może chcesz pochwalić się wspaniałymi fotografiami z Twojej niedawnej podróży, czy też uwieczniłeś niezapomniane chwile z Twego rodzinnego spotkania i chcesz podzielić się tym z innymi? To naprawdę nic trudnego... przejdź do sekcji "Dodaj nową kartkę" i rozpocznij zabawę.

Powodzenia!

Trwają prace nad sekcją video

Komentarze... zostaną dodane w tym miesiącu

Nasi użytownicy w świecie