Strona użytkownika: maya
Strona o mnie - maya
Moje kartki: 0 Moje życzenia: 0

Wpierw się zaloguj

Poleć stronę


zamknij okno

Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech, i pamiętaj, jaki spokój można znależć w ciszy.
O ile to możliwe, bez wyrzekania się siebie bądź na dobrej stopie ze wszystkimi.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść.
Unikaj głośnych i napastliwych - są udręką ducha.
Porównuąc się z innymi możesz stać się próżny i zgorzkniały, bowiem zawsze znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Niech twoje osiągnięcia zarówno jak plany będą dla Ciebie źródłem radości. Wykonaj swą pracę z sercem - jakakolwiek byłaby skromna, ją jedynie posiadasz w zmiennych kolejach losu.

Bądź ostrożny w interesach, na świecie bowiem pełno oszustwa. Niech Ci to jednak nie zasłoni prawdziwej cnoty; wielu ludzi dąży do wzniosłych ideałów i wszędzie życie pełne jest heroizmu.

Bądź sobą, zwłaszcza nie udawaj uczucia. Ani też nie podchodź cynicznie do miłości, albowiem wobec oschłości i rozczarowań ona jest wieczna jak trawa. Przyjmij spokojnie co Ci lata doradzają z wdziękiem wyrzekając się spraw młodości.

Rozwijaj siłę ducha, aby mogła cię osłonić w nagłym nieszczęściu. Lecz nie dręcz się tworami wyobraźni. Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności.

Obok zdrowej dyscypliny bądź dla siebie łagodny. Jesteś dzieckiem wszechświata nie mniej niż drzewa i gwiazdy, masz prawo być tutaj. I czy to jest dla ciebie jasne, czy nie - wszechświat bez wątpienia jest na dobrej drodze.

Tak więc żyj w zgodzie z Bogiem, czymkolwiek On ci się wydaje, czymkolwiek się trudzisz i jakiekolwiek są twoje pragnienia, w zgiełkliwym pomieszaniu życia zachowaj spokój ze swą duszą. Przy całej swej złudności, znoju i rozwianych marzeniach jest to piękny świat.

Bądź pogodny. Dąż do szczęścia.

(Dezyderata - Max Ehrmann)

Galeria Foto/eKartek już działa i tylko od Ciebie zależy jak będzie ona wyglądać na stronie Twojego profilu użytkownika. Poniżej umieszczamy przykład.

Jeśli np. zdecydujesz się na dodanie jakiegokolwiek zdjęcia, tworząc tym samym własną eKartkę i ustawisz ją jako ogólnie dostępną, czyli "publiczną", to pojawi się ona na Twoim profilu w formie eleganckiej galerii foto.

Z jednej więc strony będziesz miał szansę na wysłanie swojej własnoręcznie stworzonej kartki czy kartek do swoich przyjaciół i bliskich, a z drugiej strony będziesz mógł ich (lub kogokolwiek, tak naprawdę) zaprosić na swój profil, aby mógł obejrzeć wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia/eKartki.

Może chcesz pochwalić się wspaniałymi fotografiami z Twojej niedawnej podróży, czy też uwieczniłeś niezapomniane chwile z Twego rodzinnego spotkania i chcesz podzielić się tym z innymi? To naprawdę nic trudnego... przejdź do sekcji "Dodaj nową kartkę" i rozpocznij zabawę.

Powodzenia!

Trwają prace nad sekcją video

Komentarze... zostaną dodane w tym miesiącu

Nasi użytownicy w świecie